לאהוב עד מוות - דבורה עומר

מתוך Wikiynahalal

קפיצה אל: ניווט, חיפוש

== לאהוב עד מוות-דבורה עומר ==

אני ממליצה על הספר "לאהוב עד מוות". הספר נחמד ומאוד מאוד עצוב. השפה שלו קצת קשה. הספר קצת משעמם..

שתהיה לכם קריאה מהנה :)

ממליצה: ברקין שובל

סנדל עינת ממליצה :

אני קראתי את הספר לאהוב עד מוות אהבתי אותו מאוד הוא היה ספר מרגש שמלמד המון על החיים ועל החיים הקשים שהיו לבחורה שאפשר להיות חזקים. אני אהבתי מאוד את הספר הזה ואני מקווה שתהנו גם אתם תקראו ותהנו להתראות.

רביד מאיה ממליצה:

אני ממליצה על הספר לאהוב עד מוות. הספר מאוד מרגש. מאוד נהנתיי לקרוא אותו. אני ממליצה לכם עליו החום . הספר מבוסס על סיפור אמיתי. סיפור אהבה מרגש ורומנטי. מקווה שתהנו !!!!

ריבקין ירדן ממליצה:
הגדל

אני קראתי את הספר לאהוב עד מוות ואהבתי אותו מאד . אני ממליצה לכם לקרוא אותו כי הוא מראה דרך חיים מיוחדת מאד של הבחורה זהרה שחוותה המון בחייה

ממליצה: תלמי שי אני קראתי את הספר "לאהוב עד מוות " הספר מאוד מעניין ואני ממליצה עליו מאוד . מסופר בספר על בחורה שחייה קשים מאוד שבהם היא מעבדת את היקרים לה מכל .


מ המלצה על הספר: "לאהוב עד מוות" - דבורה עומר

מאת: יובל רוט

זהו סיפור אהבתם של שמוליק וזהרה, חיילים בפלמ"ח. סיפור זה כולל גם את הווי השירות בפלמ"ח ובצבא בכלל, ובפעולות היסטוריות מפורסמות. בסיפור זהרה ושמוליק מתאהבים ומתכננים להתחתן ולעבור לגור וללמד בחו"ל, אך חלומותיהם מתנפצים... כדי לדעת מה קורה בהמשך, מה גורם לחלומותיהם להתנפץ תצטרכו לקרוא את הספר. אני ממליצה בחום לקרוא את הספר "לאהוב עד מוות". הספר מותח, מעניין וגרם לי להבין את חשיבות קדושת החיים. אני חושבת שכל אחד יכול לאהוב את הספר, כל אחד יכול להתרגש מהספר ולהתחבר אל העלילה הסוחפת ואל הדמויות, אך הסיפור מיועד בעיקר לאוהבי סיפורי רומנטיקה ומתח. אהבתי את מסר הסיפור, את השתלשלות העלילה ואת רגעי השיא המותחים. כל אלו גרמו לי להיכנס לאווירת הסיפור ולא יכולתי להפסיק לקרוא את הספר. התרגשתי במיוחד מהסוף המפתיע והעצוב.

                  קריאה מהנה,
                       יובל רוט :)

הספר שקראתי זה הספר "לאהוב עד המוות" ספר טוב מאת דבורה עומר. סופרת עברייה וחכמה במיוחד. הספר מספר על שמוליק וזהרה בתקופת המנדט הבריטי.

הספר עוסק באהבתם של שמוליק וזהרה, יש בואומץ וגבורה,  גם מוזכרים בסיפור את האירוע

"ליל הגשרים" "השבת השחורה" ספר שבהתחלתו משעמם ובסופו מרתק הספר כתוב בשפה גבווה אבל ניתן להבנה

אני ממליץ על הספר בחום

ניב איפרגן

לאהוב עד מוות הוא ספר מלא הרפתקאות נפלאות. אני ממליץ על הספר מפני שהוא מתאים גם למבוגרים וגם לילדים,הספר כתוב בצורה עניינית וזורמת. הנושא בספר מעניין ונותן לך תחושה שאתה בתוכו. לכן אני ממליץ על הספר.


יפתח ישראלי


כלים אישיים

sl
דומיין בעברית  דומיין  דומין  תוכנה לניהול  קשרי לקוחות  CRM, ניהול קשרי לקוחות  דומין בעברית  פורומים  ספרדית  גיבוי